Hakkımızda

Yıldız Motor 2015 yılında sektöre Adana'nın Seyhan ilçesinde motosiklet ve bisiklet tamir, onarım, bakım, yedek parça, vb. faaliyetleriyle adım atan Yıldız Motor kurulduğu günden bu yana kalite anlayışından, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımından taviz vermeyerek hep yarınların ihtiyaçları doğrultusunda kendini dizayn etmiştir. 

 Bu doğrultuda misyonunu ve vizyonunu genişleterek siz değerli müşterilere marka tadında bir hizmet anlayışını sunabilmek için çaba harcamaktadır. 

 Yıldız Motor motosiklet sektöründeki kesintisiz 6 yıllık deneyimiyle teknolojik alana gerekli yatırımları gerçekleştirmiş. yildizmotoradana.com Markasıyla e-ticarete adım atarak, Türkiye’nin her yerine ulaşıp müşterilerinin motosiklet ihtiyacını gidermeye yönelik çalışmaktadır.

 6 yıllık geçmişimizin verdiği gururla dün yapılanları değil yarın neler yapacağımızı düşündük. Tecrübelerimizle sektörün en önemli oyuncularından biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek işimizi severek yapmaya devam ediyoruz.

 Her anımız, her hizmetimiz sektöre yön vermektedir. Sektör tarafından izlenen ve örnek alınan bir firma olmanın gururunu her an yaşıyoruz.

Facebook Sayfamız için tıklayınız.
İnstagram Sayfamız için tıklayınız.
Google Konumumuz için tıklayınız.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?